+372 5699 3132
+372 5190 6060
gerust.est@gmail.com / gerust@hot.ee
Ehitustellingute montaaz
Värikkülje- ja raamiehitstellingud
Moodulehitustellingud
Ehitustellingute aksessuaarid
Meie kohta
Välismaisete investeeringutega Gerüst oü kompanii on asutatud 2006. aastal Tallinnas ehitusega ja ehitusmaterjalide müügiga tegelevate firmade kokkuvoolul ning pakub ülimaailma tuntud ALTRAD plettac assco kontserni teenuste kompleksit ehitustellingute kasutuse kohta.

Alates ettevõte rajamise ajast teostasid meie spetsialistid hulk tellimusi ehitustellingute erineva keerulisusega konstruktsioonide montaazi kohta. Kogutud kogemus annab meile võimalust kvaliteetselt ning lühikese aja jooksul, vaatamata aastaajale, teostada ehitustellingute montaazi kõikide normideja turvalisuse tehnika normide järgimisega. Katselised spetsialistid koostavad Teie objekti jaoks optimaalset ehitustellingute montaazi skeemit, mis annab Teile võimalust tõhusalt materiaalseid kulusid vähendada ja üleseisuaega taandada.

Gerüst oü firma võimaldab kõikidele klientidele järgmised teenused:
  • optimaalse ehitustellingute montaazi skeemi töötlus
  • fassaadi- ja moodulitellingute rentimine ja müümine
  • ehitustellingute elementide objektile toimetamine
  • ehitustellingute montaaz ja demontaaz
  • ehitustellingute konstruktsioonide teenindamine nende kasutamise ajal
Niisugune suhtumine võimaldab meie telljate jaoks saada ühtseid ja valmsaid otsustusi, mis on maksimaalselt lähiskondlased nende spetsiifiliste vajaduste jaoks. Meie kliendid – tähtsad ehitusalased kompaniid ja juhtivad tööstusettevõtted – usaldavad meiga pakutavaid kaupu ja teenusi.

Kutsume Teid külastama meie firmat aadressil Punane 6,Tallinn ja meie poolt pakutavate kaupade ja teenuste kvaliteedil veenduda ning kvalifitseeritud konsultatsiooni saada.